Сертицікація в Державній системі сертифікації

Сертифікат Державної системи сертифікації є ознакою відповідності представленої продукції усім стандартам і вимогам нормативних документів. Створена в Україні система , має такий же авторитет для внутрішнього ринку, як і сертифікація ISO 9000 для західних компаній, хоча і є абсолютно самостійним процесом. Cертифікат відповідності є документом, що грає величезну роль при прийнятті українською митницею рішення про пропуск тієї або іншої продукції на територію країни.

Детальніше

Сертифікація продукції

Український ринок надає сьогодні дуже широкі можливості для реалізації продукції: мережі супер- і гіпермаркетів, країни, що покривають усю територію, ринки, спеціалізовані магазини, склади, зроблять її доступною більшості населення. Сертифікація також потрібна при ввезенні продукції на український ринок з-за кордону. В процесі обов’язкової сертифікації визначається відповідність параметрів продукції вимогам нормативних документів, визначених законодавчими актами України.

Детальніше

Оцінка відповідності

Підтвердження відповідності – оформлення та реєстрація документу (декларації про відповідність та або сертифікату відповідності) на основі рішення, яке приймається після проведення відповідних (необхідних) процедур оцінки відповідності, що довели виконання встановлених вимог. Декларування відповідності – процедура, за допомогою якої виробник або уповноважена ним особа під свою повну відповідальність документально засвідчує, що продукція відповідає встановленим законодавством вимогам.

Детальніше

Нормативні документи

 

ТОВ «НВП «ДІН ЛТД» є офіційним Агентом ДП «УкрНДНЦ» у сфері виготовлення та розповсюдження офіційних паперових копіій нормативних документів.Офіційні копії виготовляються відповідно до «Загальних правил з виготовлення та розповсюдження офіційних копій нормативних документів на паперових носіях» (далі – Правила), затверджених наказом ДП «УкрНДНЦ» від 11 листопада 2012 р.  № 207.

Детальніше

Лист-роз’яснення

Лист-роз’ясненняі — це офіційний документ , виданий органом з сертифікації , в якому говориться , що продукція не підлягає обов’язковій сертифікації або відноситься до групи продукції, відповідність якої може бути підтверджена декларацією про відповідність. Оформляється Лист-роз’яснення на бланку органу , що його видає, засвідчується гербовою печаткою.

Детальніше

Консалтингові послуги

Наша компанія проводить консультування з багатьох напрямів сертифікації.

Детальніше